- Reklama -NIke Air MaxNIke Air Max
Strona głównaLifestyleAkcesoriaLookbook LRG x JanSport by Street Dreams Magazine (Lato 2015)

Lookbook LRG x JanSport by Street Dreams Magazine (Lato 2015)

Dwie bardzo popularne marki, czyli LRG oraz JanSport nawiązały właśnie ze sobą współpracę. Efektem połączenia sił jest kolekcja, przeznaczona na lato 2015 roku, do której dorzucono jeszcze ciekawy lookbook w postaci zdjęć, autorstwa magazynu Street Dreams.

Co do asortymentu to znajdziemy tutaj przede wszystkim bardzo porządne plecaki. Dostępnych jest kilka wariantów, ale jeden element mają wspólny. Dominuje czarna barwa. Ponadto każdy detal wykonany jest z olbrzymią starannością a jeśli za materiały odpowiada JanSport to raczej nie musimy się o nic obawiać – jakość proponowana przez ten brand znana jest na całym świecie.

Po więcej informacji udajcie się na oficjalną stronę internetową LRG. Ponadto pamiętajcie, że produktami tej firmy w Polsce handluje m.in. Karmaloop.

lrg-x-jansport-2015-summer-lookbook-shot-by-streetdreams-1 lrg-x-jansport-2015-summer-lookbook-shot-by-streetdreams-2 lrg-x-jansport-2015-summer-lookbook-shot-by-streetdreams-3 lrg-x-jansport-2015-summer-lookbook-shot-by-streetdreams-4 lrg-x-jansport-2015-summer-lookbook-shot-by-streetdreams-5 lrg-x-jansport-2015-summer-lookbook-shot-by-streetdreams-7 lrg-x-jansport-2015-summer-lookbook-shot-by-streetdreams-8 lrg-x-jansport-2015-summer-lookbook-shot-by-streetdreams-9

- Reklama -Nike Air Force 1
- Reklama -NIke Air Force 1

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: