- Reklama -NikeNike

Oto kolekcja spodni maharishi Snowpants na ciepłe miesiące tego roku

Nie tak dawno swoją kolekcję spodni prezentował kalifornijski brand HUF. Dziś mamy dla Was podobny asortyment, ale już od brytyjskiego brandu maharishi. Oto zestaw nowych spodni Snowpants na ciepłe miesiące tego roku.

Snopants® od dawna są charakterystycznymi spodniami brytyjskiego brandu, występując w każdej kolekcji od 1996 roku. Krój jest oparty na wczesnych spodniach US Army Snow Camouflage Over Trouser — podstawowej pozycji, która została zaprojektowana do noszenia w wojskowych mundurach bojowych.

Dopracowując i ulepszając oryginalny projekt, dokonano modyfikacji sylwetki i konstrukcji, a dodatki zostały całkowicie przebudowane. Wprowazono dodatkową funkcjonalność w postaci opatentowanego systemu Snocord i Snobutton – pozwalającego użytkownikowi na pełną regulację długości spodni.

Kolekcję na ten rok wyróżniają lekkie i oddychające tkaniny Summer Polycotton i Washed Cotton Poplin, a także tkaniny techniczne, takie jak włoski Micro Ripstop z recyklingu. Do wyboru mamy kilka opcji kolorystycznych, od typowej militarnej zieleni, poprzez granat i beż, kończąc na czerni. Część propozycji zdobią misterne hafty ze smokami i tym podobnymi azjatyckimi motywami.

Nowe spodnie maharishi Snowpants, które widać na poniższych zdjęciach, są już do kupienia z ich sklepu online.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: