- Reklama -NikeNike

Maison Kitsuné odkrywa nieskończone lato w nadchodzącej kolekcji

Maison Kitsuné wiosną i latem 2024 roku zaprasza do podróży od miejskiego zgiełku po malownicze wybrzeża, przenosząc esencję ikonicznych lokalizacji od Tokio po Chibę, Paryż, Biarritz, aż po Nowy Jork i Kalifornię. Kolekcja ta eksploruje wielowarstwową wrażliwość marki, przeinterpretowując klasyczne kody z nowoczesnym twistem oraz z charakterystyczną nonszalancją Maison Kitsuné.

Rozpoczynając podróż w mieście, kolekcja prezentuje miejskie odcienie błękitu i różu, wprowadzając do miejskiego stylu pinstripe’owe koszule z logo lisa i wzory kwiatowe. Obejmuje ona także nadmiarowe garnitury i jeansy, a dla kobiet – kolorowe pola polo i plisowane spódnice. Podczas podróży kalifornijski duch wtapia się w kolekcję, wzbogacając ją o halucynogeniczne wzory kwiatowe, patchworkowe swetry z merynosa i sylwetki robocze, zrównoważone przez rafinowane kształty.

Docierając do wybrzeża, kolekcja prezentuje bujne kwiaty i krajobrazy zachodzącego słońca, z wyblakłym dżersejem i symbolami suferskiego stylu lat 90. Męska moda podkreśla przerozmiarowane koszule i sylwetki sportowe, podczas gdy moda damska obejmuje sandały z kwadratowym noskiem i sukienki na ramiączkach. Podróż kończy się w hawajskich tropikach, gdzie lekkie tkaniny, przejrzyste koszule z woalu, wyblakłe spodenki z bawełny i rajskie pocztówki przedstawiają fantazję o nieskończonym lecie.

Nowości z wiosenno letniej kolekcji Maison Kitsuné szukajcie w ich sklepie online w ciągu najbliższych tygodni.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: