- Reklama -NikeNike

Oto „Destination: Earth”, czyli lookbook z kolekcją Maison Kitsuné x and wander

W ramach drugiego przystanku na swojej wiosenno-letniej eksploracji  Maison Kitsuné ląduje na Ziemi. Uciekając w dzicz, marka wyrusza w podróż w niezbadany teren, aby zaprezentować swoją współpracę z japońską marką odzieży outdoorowej and wander.

Dzięki zdjęciom nieustraszonej przygody, udokumentowanej przez Remiego Ferrante, kampania przedstawia ucieczkę w naturalny krajobraz: wędrówkę przez góry oraz przesiadywanie na tle doskonałych panoram. Tutaj świat wydaje się jednocześnie spokojny i ożywczy; cichy, ale emanujący energią.

Oczywiście na zdjęciach zaprezentowano efekt współpracy projektantów obu wspomnianych marek. W ramach tego przedsięwzięcia wychodzą lekkie kurtki, do których możemy dopasować spodnie lub szorty. Tuż obok pojawiają się koszule na krótki rękaw, bluzy oraz koszulki Coolmax. Dopełnieniem tego zestawu są saszetki, plecak oraz dwa rodzaje czapek.

Te utylitarne fundamenty łączą się z duchem swobody: paleta ziemistych tonów z czerniami i szarościami nawiązuje zarówno do gór, jak i do miasta; sylwetki są sportowe i wszechstronne; nadruki zabawne.

Ekskluzywna przedpremiera odbędzie się 4 marca w Paryżu i Tokio w butikach Maison Kitsuné Filles du Calvaire i Maison Kitsuné Daikanyama.
Natomiast globalna premiera kolekcji Maison Kitsuné x and wander odbędzie się 8 marca online na stronie internetowej MK oraz w sklepie online japońskiej marki

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: