- Reklama -NikeNike

Manastash prezentuje już swoją jesienno zimową kolekcję na 2023 rok

My tu się ledwo witamy z wiosną, a marka Manastash właśnie zaprezentowała lookbook swojej kolejnej kolekcji na sezon jesień-zima 2023.

Manastash to jedna z marek z mocnymi gorpcore’owymi korzeniami i jako taka zasługuje na większy szacunek. Nie jest to najbardziej błyskotliwa marka w branży, ale nie można jej zignorować.

Założona w 1993 roku przez Roberta Jungmanna z Seattle firma przeszła kilka zmian w swojej 30-letniej historii. Wspomniany brand na swoim początku sprzedawał sprzęt do boulderingu i kolarstwa górskiego, który skierowany był do ludzi, którzy wybierali się na wędrówkę nad jezioro Manastash, od którego marka wzięła swoją nazwę. Na nasze szczęście zakres działalności Manastash został wkrótce rozszerzony o sprzęt outdoorowy i przede wszystkim odzież.

Właśnie temu ostatniemu aspektowi poświęcamy wpis, a dokładniej kolekcji na drugą połowę bieżącego roku.

Marka, która została sprzedana TSI Holdings, japońskiemu konglomeratowi, który obsługuje marki typu and wander, zaserwuje nam szereg arcyciekawych propozycji. Ocieplane parki, polarowe pulowery i kombinezony tworzą zestaw odzieży wierzchniej, podczas gdy spodnie mają niezliczone kroje, w tym luźne i zwężane, z kieszeniami cargo tam, gdzie uznano to za konieczne. Wreszcie, koszule i topy są wyraźnym ukłonem w stronę klasyki outdooru, a flanele w kratę i koszulki z grafikami stanowią dopełnienie kolekcji.

Jesienno zimowa kolekcja Manastash trafi do ich sklepu internetowego w drugiej połowie 2023 roku. Do tego czasu zapoznajcie się z poniższą galerią zdjęć.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: