- Reklama -NIkeNIke

manastash zapoznaje nas z jesienno zimową kolekcją na 2020 rok

Kolejnym brandem prezentującym swoje nowości na sezon jesienno zimowy jest manatash, który jakiś czas temu wrzucił do sieci lookbookowe zdjęcia.

Outdoorowy brand, który powstał w 1993 roku w Seattle, a obecnie działający z Japonii, serwuje nam najlepszą możliwą odzież, wykonaną z takich materiałów jak konopie lub polary z recyklingu. Na tych kilkunastu fotografiach możecie zapoznać się z najświeższymi kurtkami w kilku krojach, a także z polarami oraz kardiganami. W ramach dopełnienia dorzucają t-shirty i longsleeve’y z prostymi grafikami. W ofercie znalazło się jeszcze miejsce na spodnie oraz dodatki w postaci czapek.

Zapoznajcie się na spokojnie z poniższymi zdjęciami, a po więcej informacji związanych z dostępnością udajcie się na stronę internetową manastash.

lookbook manastash fw20 1 lookbook manastash fw20 2 lookbook manastash fw20 3 lookbook manastash fw20 4 lookbook manastash fw20 5 lookbook manastash fw20 6 lookbook manastash fw20 7 lookbook manastash fw20 8 lookbook manastash fw20 9

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NIkeNIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: