- Reklama -NikeNike

mastermind WORLD prezentuje video I zdjęcia z kolekcją „Windflaw”

Ponownie przenosimy się do Japonii, gdzie Masaaki Homma i jego marka mastermind WORLD zapoznają nas ze swoimi nowościami z kolekcji zatytułowanej „Windflaw”.

Świeże propozycje na sezon jesienny i zimowy bieżącego roku zostały zaprezentowane nie tylko poprzez serię studyjnych fotografii, które znajdziecie w dalszej części wpisu, ale również poprzez klimatyczne video.

Zestaw z serii World jest zdecydowanie żywszy i odważniejszy przy doborze kolorów oraz wzorów niż to było w przypadku kolekcji Japan, którą prezentowaliśmy kilka postów wcześniej.

Na sklepowych półkach pojawiają się jeansowe propozycje, elementy z polaru oraz wełny i skóry. Oferta jest szeroka, ponieważ możemy kupić luźno skrojone spodnie, lekkie kurtki i katany, a także ciepłe kurtki. Dochodzą do tego koszulki, bluzy, koszule oraz kamizelki. Wszystko wykonane z wysokiej jakości materiałów.

Zaprezentowana poniżej kolekcja mastermind WORLD jest już dostępna w sprzedaży od początku sierpnia. Nowości będzie mogli kupić w tych sklepach.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: