- Reklama -Samsung
Strona główna Lifestyle Akcesoria MCM zapoznaje nas ze swoją kolekcją na tegoroczną wiosnę i lato

MCM zapoznaje nas ze swoją kolekcją na tegoroczną wiosnę i lato

Luksusowy dom mody MCM przybliża nam swoją aktualną kolekcję i przedstawia nowości poprzez zestaw fotografii tworzących poniższy lookbook.

Mode Creation Munich, bo tak brzmi pełna nazwa niemieckiej marki produktów skórzanych, powraca do nas ze świeżymi propozycjami na nadchodzące tygodnie. Na sklepowych półkach znajdziemy pełną pasę rozmaitych torebek, saszetek, pokrowców, plecaków czy toreb podróżnych. To jednak nie wszystko, ponieważ marka założona w 1976 roku w Monachium serwuje nam lekkie kurtki, katany i bluzy. W ofercie znalazło się również miejsce na spodnie, koszule i t-shirty. Uzupełnieniem kolekcji są widoczne na zdjęciach okulary, czapki bucket hat i czapki z daszkiem, a nawet maseczki na twarz oraz buty.

Paleta barw, po której poruszali się projektanci, obejmuje w głównej mierze brąz, czerń, jak również biel z błękitem i czerwienią.

Co do poniższego edytorialu to został on zatytułowany „Techno Jungle” i przedstawia swego rodzaju cyfrowe safari, które możemy oglądać nadal przebywając w naszych domach. Nowości od MCM możecie już szukać w ich sklepie online.

lookbook mcm ss21 3 lookbook mcm ss21 12 lookbook mcm ss21 16 lookbook mcm ss21 7 lookbook mcm ss21 8 lookbook mcm ss21 1 lookbook mcm ss21 6 lookbook mcm ss21 9 lookbook mcm ss21 4 lookbook mcm ss21 2 lookbook mcm ss21 5 lookbook mcm ss21 14 lookbook mcm ss21 18 lookbook mcm ss21 17 lookbook mcm ss21 15 lookbook mcm ss21 10 lookbook mcm ss21 11

- Reklama -Nike Blazer
- Reklama -Samsung
- Reklama -Samsung

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: