- Reklama -NikeNike

Tak prezentuje się jesienno zimowa kolekcja od meanswhile

Po kilku miesiącach powracamy do świetnej japońskiej marki meanswhile, która przedstawia swoje jesienno zimowe propozycje. Tym razem w formie studyjnych fotografii.

Naohiro Fujisaki, założyciel i główny projektant japońskiej marki, w swojej pracy kieruje się dość specyficznym konceptem. Twierdzi, że dopóki jest to ubiór na co dzień, ubrania nie są kostiumami, lecz narzędziami. Narzędzie towarzyszy czynnościom człowieka, a projektowanie ma na celu lepsze funkcjonowanie narzędzia. Za każdym razem, gdy narzędzie oswaja się z codziennością, budowany jest styl użytkownika. Ten styl jest tym, czym powinna być moda.

Przy najnowszej kolekcji jest podobnie. Pośród nadchodzących pozycji jest cała masa funkcjonalnych, technicznych i utylitarnych rozwiązań. Na sklepowych półkach pojawią się unikatowe kurtki, kamizelki i wiatrówki, które z pewnością przydadzą się podczas jesiennych wieczorów. Dochodzą do tego ciepłe bluzy i swetry. Wszystko to można zestawić z nowymi spodniami, od tych materiałowych po bojówki.

Kolekcję dopełniają dodatki jak torby, saszetki oraz zestaw pasków i klamry.

Nowości z jesienno zimowej kolekcji meanswhile szukajcie w ich sklepie online.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: