- Reklama -NikeNike

Meanswhile odsłania karty i zapowiada wiosenno letnią kolekcję

Po kilku miesiącach przerwy powraca do nas japońska marka Meanswhile, która niedawno odsłoniła karty i zapowiedziała swoją wiosenno letnią kolekcję na pierwszą połowę 2023 roku.

Naohiro Fujisaki, założyciel i główny projektant japońskiej marki, twierdzi, że ubrania to nie tylko strój, ale także narzędzie codziennego użytku. Każde narzędzie ma swój cel, a cel zmienia się w styl. A potem styl powinien być modą. Z takim podejściem spotykamy się przy każdej jego nowej kolekcji.

W poniżej dołączonej galerii zdjęć zobaczycie kluczowe propozycje na pierwsze miesiące nowego roku. Ich projekty zderzają odzież formalną z roboczą, a całość dopieszczają techniczne rozwiązania i materiały.

W sprzedaży pojawią się nowe koszule, płaszcze, a także różnego typu kurtki, które utrzymano luźnych krojach. DO tego dochodzą rzecz jasna spodnie oraz krótkie spodenki. Paleta barw porusza się po okolicach szarości, koloru indygo, zgniłej zieleni oraz grafitu.

Zapoznajcie się z poniższą galerią zdjęć, która prezentuje nowości od Meanswhile na przyszłoroczną wiosnę i lato. Jeśli coś Wam wpadnie w oko to za jakiś czas odwiedźcie ich sklep online.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: