- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylStreetwearLookbook Mishka (Lato 2013) | Video

Lookbook Mishka (Lato 2013) | Video

O wstępie do świeżej kolekcji nowojorskiej firmy Mishka mieliśmy już okazję pisać pod koniec kwietnia. Wówczas wspominaliśmy o dziwnym zabiegu, ponieważ ubrania te były tylko zalążkiem do właściwego zestawu odzieżowego, przeznaczonego na lato tego roku – warto również dodać, że wtedy mieliśmy do czynienia z mini-lookbookiem w postaci zdjęć, a motywem przewodnim były egipskie klimaty jak np. hieroglify czy faraon.

Natomiast, dzisiaj w sieci pojawiła się jeszcze, trwająca ponad minutę video-zajawka, na której znajdziemy dwie osoby wyposażone w najnowsze ciuchy tej marki. Jeśli chodzi o sam asortyment to w akcji zobaczymy przede wszystkim spory wachlarz tank topów i koszul z krótkim rękawem. Uzupełnieniem jest, także liczny wybór snapbacków i 5-panelówek, a do tego dochodzą spodenki. Nie można byłoby pominąć wzorów – są one bardzo kolorowe, pstrokate i zdecydowanie rzucają się w oczy. Wystarczy sprawdzić m.in. grafikę nawiązującą do krabów.

Co do dostępności to jeszcze nie znamy oficjalnej daty premiery, ale pewnie niebawem pojawi się więcej informacji na ten temat, także trzymajcie rękę na pulsie i sprawdzajcie na bieżąco naszą stronę – zapraszamy również do obejrzenia filmiku.

[vimeo 66896007 630 450]

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: