- Reklama -Nike WyprzedazNike Wyprzedaz

Oto wspólna kolekcja monkey time x The North Face Purple Label

monkey time, marka znanego domu handlowego UNITED ARROWS, w ostatnich latach wielokrotnie współpracowała z THE NORTH FACE PURPLE LABEL i za każdym razem, gdy ta współpraca zadebiutuje na sklepowych półkach, przyciągnie uwagę. Obie strony ponownie łączą się, aby stworzyć wiosenno-letnią serię na 2022 rok.

Rezultatem ich współpracy jest nowy projekt kurtki z kapturem oraz t-shirtu z kieszonką na piersi. W obu przypadkach postawiono na minimalistyczne ujęcia, które powinny przypasować każdemu.

Kurtka z kapturem jest wykonana z klasycznego wodoodpornego materiału 65/35 Bay Head. To co wyróżnia ten projekt to zamek błyskawiczny na kapturze, dzięki któremu możemy z kaptura zrobić szeroką plisę na plecach. Kurtka wyjdzie w dwóch kontrastujących kolorach: zielono-białym i czarno-fioletowym.

Z kolei koszulka z kieszonką na piersi ma wyhaftowane mini logo na kieszonce. W tym przypadku designerzy zaserwują nam 4 kolory: czarny, biały, a także limonkowy i liliowy.

Wspólna kolekcja monkey time x The North Face Purple Label będzie sprzedawana na oficjalnej stronie internetowej japońskiej marki 2 marca, a następnie w wyznaczonych sklepach 11 marca.

- Reklama -SnipesSnipes

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: