- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylStreetwearLookbook Mr. Bathing Ape (Jesień / Zima 2013)

Lookbook Mr. Bathing Ape (Jesień / Zima 2013)

Jeśli nie trafia do Was młodzieżowa linia marki A Bathing Ape, czyli AAPE to możecie skorzystać z pewnego odłamu w postaci Mr. Bathing Ape, który można powiedzieć, że funkcjonuje jako oddzielna firma.

Poruszamy ten temat, bowiem mamy właśnie okazję sprawdzić jesienno-zimowy asortyment tego tworu. Oczywiście znajdziemy tutaj o wiele więcej stonowanych ubrań. Przede wszystkim w oczy rzucają się… garnitury oraz kilka wariantów koszul z długim rękawem. Do tego dochodzą crewnecki, płaszcze i kurtki. Uzupełnieniem są takie akcesoria jak Snapbacki czy krawaty.

Warto również dodać, że mimo że jest to zestaw skierowany do starszego odbiorcy, to jednak nie zrezygnowano m.in. z popularnego motywu kamuflażu, który stał się już znakiem rozpoznawczym tego brandu.

Więcej informacji widnieje na oficjalnej stronie internetowej A Bathing Ape.

mr-bathing-ape-2013-fallwinter-lookbook-1 mr-bathing-ape-2013-fallwinter-lookbook-2 mr-bathing-ape-2013-fallwinter-lookbook-4 mr-bathing-ape-2013-fallwinter-lookbook-5 mr-bathing-ape-2013-fallwinter-lookbook-6 mr-bathing-ape-2013-fallwinter-lookbook-7 mr-bathing-ape-2013-fallwinter-lookbook-8 mr-bathing-ape-2013-fallwinter-lookbook-9 mr-bathing-ape-2013-fallwinter-lookbook-10 mr-bathing-ape-2013-fallwinter-lookbook-11

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: