- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylMenswearnanamica zapoznaje nas ze swoją jesienno zimową kolekcją na 2020 rok

nanamica zapoznaje nas ze swoją jesienno zimową kolekcją na 2020 rok

Raz jeszcze przenosimy się do kraju kwitnącej wiśni, gdzie tamtejszy brand nanamica zapoznaje nas ze swoją jesienno zimową kolekcją na 2020 rok.

Eiichiro Homma tworząc marką nanamica w 2003 roku zaszufladkował swoją stylistykę pod sektorem, który roboczo można nazwać urban outdoor. Odzież tej japońskiej marki to połączenie mody i funkcjonalności, bez zbędnego podążania za trendami.

Raz jeszcze widzimy lookbook, w którym tłem jest wydmy i morze, a modele mają pod stopami plażowy piasek. Podczas, gdy przy poprzednich kolekcjach mieliśmy więcej kolorów i zabawy, tak teraz designerzy sięgają po sprawdzoną czerń i bardzo ciemny granat.

Pośród nowości znajdziemy absolutne podstawy z technicznymi rozwiązaniami, jak chociażby płaszcz Soutien Balmacaan Coat zabezpieczony GORE-TEX, abyśmy mieli ochronę podczas niekorzystnych warunków pogodowych. W ofercie znajdziemy również kurtki i parki. Towarzyszą temu bluzy z kapturem, pulowery i luźne koszule, czyli wszystko zgodne z przerozmiarowanym językiem projektowania. Z kolei jeśli chodzi o spodnie to będziemy mogli wybrać od tych wąskich po te całkiem luźne. Akio Hasegawa przy stylizacjach umieszcza buty Clarks Wallabee w podobnym klimacie i barwach jak opisywana tu kolekcja.

Na spokojnie sprawdź teraz poniższą galerię i zapoznaj się ze świeżymi propozycjami na drugą połowę roku, a jeśli wpadnie coś w oko to szukaj tego z czasem w internetowym sklepie nanamica lub europejskim END.

lookbook nanamica fw20 1 lookbook nanamica fw20 2 lookbook nanamica fw20 3 lookbook nanamica fw20 4 lookbook nanamica fw20 5 lookbook nanamica fw20 6 lookbook nanamica fw20 7 lookbook nanamica fw20 8 lookbook nanamica fw20 9 lookbook nanamica fw20 10 lookbook nanamica fw20 11 lookbook nanamica fw20 12 lookbook nanamica fw20 13 lookbook nanamica fw20 14 lookbook nanamica fw20 15

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: