- Reklama -NikeNike

Tak prezentuje się jesienno zimowa kolekcja nanamica

Na szybko przenosimy się do Japonii, gdzie nanamica – jeden z naszych ulubionych brandów – prezentuje właśnie swoją jesienno zimową kolekcję na 2022 rok.

Założyciel marki Eiichiro Homma i jego zespół przy pracach nad nową kolekcją sięgnęli po szereg technicznych materiałów i rozwiązań. Zobaczycie tu chociażby GORE-TEX przy odzieży wierzchniej. Z kolei przy zwykłej odzieży, jak chociażby bluzy, zastosowano przędzę, którą łatwo i szybko wysuszymy. Zatem nagłe zmiany pogody w sezonie jesiennym nie będą dla nas straszne. Do tego dochodzi jeszcze miękka w dotyku wełna merynosów przy podszewkach oraz izolacja Primaloft, która doskonale zatrzymuje ciepło.

To jednak nie koniec, ponieważ przy płaszczach zastosowano dwuwarstwowy bawełniany twill Gore-Tex. Użyto przy nim środka hydrofobowego C-zero, który nie zawiera związków fluoru. Stworzyli oni materiał zewnętrzny w 100% z bawełny, który jest przyjazny dla środowiska, a jednocześnie ma doskonałe właściwości wodoodporne i oddychające.

Co do oferty to oczywiście kluczowe pozycje to płaszcze. Dochodzą do nich lekkie kurtki oraz pozycje z puchowym wypełnieniem, które zapewnią Wam ciepło podczas pierwszych zimowych dni. W ofercie pojawią się również koszule, rozmaitego typu bluzy oraz spodnie w luźnym i wygodnym kroju.

Paletą barw, po której poruszali się designerzy, obejmuje odcienie granatu, kremu, brązu, zgniłej zieleni oraz czerni. Zresztą sami przyjrzyjcie się poniższej galerii zdjęć z nadchodzącymi propozycjami.

Nowości znajdziecie w internetowym sklepie nanamica lub europejskim END.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: