- Reklama -Samsung
Strona główna Styl Menswear nanamica ujawnia swoją kolekcję na wiosenne i lato 2021 roku

nanamica ujawnia swoją kolekcję na wiosenne i lato 2021 roku

Jesteśmy dopiero w połowie listopada, a japoński brand nanamica powoli odkrywa karty i ujawnia jak będzie wyglądała wiosenno letnia kolekcję na 2021 rok.

Podobnie jak większość marek na świecie, tak i oni prezentują swoje propozycje poprzez zestaw studyjnych fotografii. Musimy przyznać, że trochę nam brakuje ich plażowo wydmowych sesji zdjęciowych, które nadawały ich katalogom charakteru.

nanamica to marka uruchomiona w 2003 roku, a za jego startem stał Eiichiro Homma, który zanim ruszył ze swoim brandem to zbierał doświadczenie przez kilkanaście lat działając na japońskim rynku.

Jeśli mielibyśmy jednym zdaniem określić stylistykę brandu z Kraju Wschodzącego Słońca to moglibyśmy śmiało powiedzieć, że umiejętnie łączy techniczne tkaniny, stonowaną paletę barw i luźne kroje. Tak też będzie przy nadchodzącej kolekcji.

Z racji wejścia w cieplejsze miesiące roku możemy to zauważyć większe skupienie designerów na warstwie pośredniej i lekkiej. Wszystko to ma być zaserwowane w odcieniach beżu, granatu, szarości oraz bieli i czerni. Większość propozycji wyjdzie w bardzo luźno skrojonych formach. Widzimy tu chociażby spodnie chino, przerozmiarowane marynarki i koszule, a także spodnie bojówki i podobne stylistycznie szorty. Dopełnieniem kolekcji wydają się być płaszcze, które przydadzą się na pierwsze chłodniejsze i deszczowe dni wiosny.

Z racji powiązania marki z The North Face Japan, doświadczymy tu takich technicznych materiałów jak chociażby Gore-Tex, Alphadry czy CoolMax. Będą one odpowiedzialne za ochronę przeciwdeszczową oraz zabezpieczą nas przed wiatrem i chłodem.

Do premiery wiosenno letniej kolekcji nanamica pozostało jeszcze dobrych kilka tygodni. Nowości zgarnięcie w ich sklepie online lub poprzez któryś z najlepszych streetwearowych sklepów w Europie. Do tego czasu zapoznajcie się z załączoną galerią zdjęć.

lookbook nanamica ss21 1 lookbook nanamica ss21 2 lookbook nanamica ss21 3 lookbook nanamica ss21 4 lookbook nanamica ss21 5 lookbook nanamica ss21 6 lookbook nanamica ss21 7 lookbook nanamica ss21 8 lookbook nanamica ss21 9 lookbook nanamica ss21 10 lookbook nanamica ss21 11 lookbook nanamica ss21 12 lookbook nanamica ss21 13 lookbook nanamica ss21 14 lookbook nanamica ss21 15 lookbook nanamica ss21 16 lookbook nanamica ss21 17 lookbook nanamica ss21 18 lookbook nanamica ss21 19 lookbook nanamica ss21 20 lookbook nanamica ss21 21

- Reklama -Nike Blazer
- Reklama -Samsung
- Reklama -Samsung

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: