- Reklama -Nike WyprzedazNike Wyprzedaz

The North Face Purple Label oraz nanamica wypuszczają specjalną kolekcję

Niby dwa różne brandy, ale ich działania odbywają się pod jednym dachem. Przed Wami specjalna jesienno zimowa kolekcja The North Face Purple Label dla nanamica. Nowości na nadchodzące tygodnie zaprezentowano poprzez studyjny lookbook, z którego zdjęcia wrzucamy poniżej.

Paleta barw, po której poruszali się projektanci obejmuje zaledwie kilka kolorów. W kolekcji wykorzystano w głównej mierze odcienie granatu, koloru niebieskiego i beżu. Dochodzi do tego jeszcze biel i brąz. Nowości powstałe w tej współpracy łączą dwa światy, minimalistyczną i menswekrową stylistykę z technicznym właściwościami i materiałami dostarczonymi przez TNF. Warto chociażby wspomnieć o materiałach takich jak COOLMAX® i PRIMALOFT®, które są odporne na warunki atmosferyczne dzięki zastosowaniu środków hydrofobowych.

W ofercie znalazły się między innymi kultowy płaszcz Balmacaan, a także lekkie kurtki w kilku różnych wariantach. Obok odzieży wierzchniej w kolekcji znalazło się jeszcze miejsce na koszulę, longsleeve oraz spodnie bojówki o luźnym kroju. Kropką nad i są dwa plecaki i czapka z daszkiem.

Specjalna kolekcja The North Face Purple Label dla nanamica będzie dostępna w ich sklepach stacjonarnych oraz online już od 18 września.

- Reklama -SNIPESSNIPES