- Reklama -Nike Air MaxNike Air Max

Napapijri zapowiada swoje jesienno zimowe kurtki

Przed Wami zdjęcia z kampanii przedstawiające podróż do ostatecznych granic w odzieży wierzchniej. Sesja zdjęciowa w Beitostølen w Norwegii pokazuje kontrasty w DNA Napapijri: połączenie funkcji i mody, natury i miasta.

Sesja zdjęciowa powstała dzięki uprzejmości multidyscyplinarnego studia kreatywnego Service Génééraux i paryskiej agencji Pavillon Noir.

Poprzez łączenie świata wirtualnego i prawdziwego, miejskiego i naturalnego, dziedzictwa i przyszłości, marka zaprasza nas do odkrywania nie tylko natury, ale także siebie.

Pośród nowości znajdziemy serię kultowych i znanych anoraków. Zostały one odświeżone dzięki nowym kolorom i najwyższej jakości materiałom, od bezpuchowej wyściółki z recyklingu po wyjątkowo lekką i pochodzącą z recyklingu tkaninę CORDURA®.

Obok tego mamy serię sięgającą do zrównoważonych rozwiązań. Kurtki z jednego materiału? Firma opracowała serię kurtek w 100% nadających się do recyklingu, wykonanych z tylko jednego materiału. Zastosowane włókno pochodzące z odpadów nylonowych może być poddawane recyklingowi w nieskończoność bez utraty oryginalnej jakości.

Do wspomnianych wyżej nowości dochodzą jeszcze propozycje z serii 20-22°. Chodzi o kolekcję skierowaną do osób często podróżujących po mieście. Ich najbardziej innowacyjna gama kurtek powstała na skrzyżowaniu mody i wydajności, eksplorując termoregulację i najwyższej jakości materiały jako fundament każdego wyjątkowego doświadczenia na świeżym powietrzu. W tym sezonie znajdziesz parki, krótkie kurtki i wodoodporne puchówki stworzone, aby wytrzymać miejskie warunki atmosferyczne i nie tylko.

Po więcej informacji i po nowości udajcie się na stronę internetową Napapijri.

- Reklama -Nike Air MaxNike Air Max

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: