- Reklama -NikeNike

Nautica Japan przedstawia swoją wiosenno letnią kolekcję

Nautica Japan, marka która działa na własnych zasadach i w odłączeniu od marki Nautica, powraca do nas ze swoją wiosenno letnią kolekcją. Ekipa z Japonii prezentuje nam swoje nadchodzące propozycje poprzez studyjny lookbook, przy którym pracował nie kto inny jak sam Akio Hasegawa.

Spokojnie, marka produkuje raczej normalne kroje, a to co widzicie poniżej to jedynie upodobanie Akio, który podobnie jak przy innych markach, tak i tu przedstawia modeli w propozycjach w największych rozmiarach.

Na sklepowych półkach wylądują rozmaite bluzy, często specyficznie barwione lub delikatnie zużyte. Dochodzi do tego szereg koszul, longsleeve’ów i polówek na długi rękaw. Zestawiono je z szortami, spodniami cargo oraz luźnymi dresami. Dopełnieniem kolekcji wydają się być czapki z daszkiem i bucket hat. Całość porusza się pod odcieniach czerni i granatu, którym towarzyszy szarość, beż i biel.

Nowości na wiosnę i lato od Nautica Japan szukajcie w ich sklepie online. Zanim się tam udacie to sprawdźcie stworzoną poniżej galerię zdjęć.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: