- Reklama -NikeNike

Needles i Purple Things pokazują jak połączyć dres, fiolet i kamuflaż w jeden projekt

Dwie japońskie marki – Needles oraz Purple Things – zasiadły przy jednym stole projektowym, a efektem wymiany pomysłów jest dość nietypowa kolekcja, z która zapoznacie się poprzez lookbook zamieszczony w dalszej części wpisu.

A co w niej takiego innego i nietypowego?

Ano to, że designerzy zderzyli ze sobą trzy całkowicie różne aspekty – fiolet, wzór kamuflażu oraz oldschoolowe dresy wzorowane na tych z lat ’70. Biorąc pod uwagę kultowe motywy obu marek, dziewięcioczęściowa kolekcja obejmuje je wszystkie. Zauważycie tu logotyp motylka, wąskie paski na bokach nogawek i rękawów oraz oczywiście kolor fioletowy. Do tego dochodzi jeszcze tygrysi wzór kamuflażu.

Na sklepowych półkach znalazły się dwa zestawy dresowe, jeden w fiolecie, drugi ze wspomnianym wzorem camo. W obu przypadkach rozpinane bluzy mają wielkie kieszenie na piersiach, a spodnie dodatkowe kieszenie cargo na bokach cholewki. Do tego dochodzą t-shirty z logotypami i napisami, a także siateczkowa kamizelka. Dopełnieniem tego zestawu są czapki z daszkiem oraz bucket hat.

Opisywana kolekcja NEEDLES x PURPLE THINGS pojawia się w sklepie Nepenthes.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: