- Reklama -Nike WyprzedazNike Wyprzedaz
Strona głównaStylStreetwearLookbook Nervous (Jesień 2018)

Lookbook Nervous (Jesień 2018)

Trochę czasu minęło od naszego ostatniego wpisu na temat łódzkiej marki Nervous. Ten kto chociaż w minimalnym stopniu interesuje się skateboardingiem lub streetwearem, na pewno będzie wiedział z jak bardzo ciekawa jest ta marka. 

Dzisiaj mamy okazję zaprezentować Wam świeży lookbook w formie zdjęć, który za zadanie ma jak najlepiej wypromować zestaw odzieżowy, przeznaczony na jesień tego roku. Zanim przejdziemy do pełnej charakterystyki to warto dodać, że autorem poszczególnych fotografii jest niezawodny JJ Photo. 

Co do samego asortymentu to w tym dropie przygotowano dla nas interesujący wybór koszulek, gdzie do wybory mamy kilka wariantów kolorystycznych, jak i graficznych. Do tego dochodzą jeszcze bluzy, zarówno te utrzymane w stylu crewneck czy z kapturem. Zdecydowanie cieszy niewielki branding w przodu. Oprócz wspomnianych bluz, mamy do czynienia z longsleeve’ami i zimowymi czapkami. 

Jeśli coś wpadło Wam w oko to czym prędzej odwiedźcie oficjalną stronę internetową sklepu Nervous, gdzie poniższe fanty są już w sprzedaży. Udanych zakupów! 

Lookbook z jesienna kolekcja Nervous1 Lookbook z jesienna kolekcja Nervous2 Lookbook z jesienna kolekcja Nervous3 Lookbook z jesienna kolekcja Nervous4 Lookbook z jesienna kolekcja Nervous5 Lookbook z jesienna kolekcja Nervous6 Lookbook z jesienna kolekcja Nervous7 Lookbook z jesienna kolekcja Nervous8 Lookbook z jesienna kolekcja Nervous9 Lookbook z jesienna kolekcja Nervous10 Lookbook z jesienna kolekcja Nervous11 Lookbook z jesienna kolekcja Nervous12

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike Wyprzedaz
- Reklama -NIke Wyprzedaz

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: