- Reklama -Patta x Nike Air Max 1Patta x Nike Air Max 1

New Era ponownie łączy siły z Yohji Yamamoto. Oto ich wspólna kolekcja

Starzy dobrzy znajomi, czyli zespół stojący za japońskim oddziałem New Era oraz legendarny projektant Yohji Yamamoto, ponownie łączą siły.

Owocem wymiany pomysłów jest mini kolekcja na sezon jesienny, z którą zapoznacie się nie tylko poprzez poniższy lookbook, ale również zdjęcia znajdujące się w dalszej części wpisu.

Na tegoroczną kolekcję składa się zaledwie kilka pozycji. Są to przede wszystkim czapki, a dokładniej Bucket Hat i czapka z daszkiem. Obie pozycje zabarwiono na czarno, kolor kojarzony z Yamamoto, i dopełniono białymi napisami oraz brandingiem.

Tuż obok pojawiają się czarne koszulki w trzech wariantach. Przy jednej grafika pojawia się na przodzie, druga ma grafikę na plecach, natomiast opcja trzecia wykorzystuje napisy.

Kolekcja bazuje na dziele Yamamoto 'Mikaeri Bijin’. Jest to unikalny japoński termin opisujący piękną kobietę spoglądającą przez ramię – pozę popularną wśród artystów ukiyo-e okresu Edo, która później przełożyła się na trendy w projektowaniu współczesnych kimon i stylizacji, które można znaleźć w magazynach o modzie.

Premiera prezentowanej kolekcji New Era x Yohji Yamamoto ustawiona jest na 10 sierpnia w sklepach obu stron kolaboracji.

Lookbook New Era Yohji Yamamoto FW22 1 Lookbook New Era Yohji Yamamoto FW22 2 Lookbook New Era Yohji Yamamoto FW22 3 Lookbook New Era Yohji Yamamoto FW22 4 Lookbook New Era Yohji Yamamoto FW22 5

- Reklama -Air Jordan 4Air Jordan 4

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: