- Reklama -Nike WyprzedazNike Wyprzedaz

Nigel Cabourn i Umbro wypuszczają kolekcję inspirowaną wojskową odzieżą do ćwiczeń

Po debiutanckiej kolekcji z zeszłego roku, brytyjski projektant mody Nigel Cabourn i gigant odzieży lifestylowej Umbro połączyli siły, aby stworzyć drugą kolekcję odzieży sportowej w stylu wojskowym.

Nigel w głównej mierze czerpał inspirację z klasycznej odzieży treningowej dla rekrutów armii brytyjskiej. Przy swojej pracy spojrzał wstecz na archiwum oraz casualowe elementy gimnastyczne i mundury z lat ’40 i ’50.

„Moja pierwsza kolekcja z Umbro była nawiązaniem do brytyjskiego dziedzictwa sportowego marki, a także jej związku ze światem rugby. Ale dzięki tej drugiej kapsule chciałem nadać Umbro mój sznyt z zestawem propozycji inspirowanych stylem projektowania wojskowej odzieży, która jest tak bliska mojemu sercu.” – wyjaśnia Nigel Cabourn.

Rezultatem jego działań jest kolekcja obejmująca siedem elementów; w tym nowe interpretacje klasycznego drelichu Umbro, granatowe dresy, koszulki polo z krótkim rękawem i nie tylko. Paleta barw obejmuje przytłumiony odcień bieli, ciemny granat oraz kolor oliwkowy.

Wspólna kolekcja Nigel Cabourn x Umbro pojawi się na stronie internetowej brytyjskiego projektanta oraz w sklepie online sportowej marki już 28 kwietnia.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike WyprzedazNike Wyprzedaz

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: