- Reklama -NikeNike

Nike ACG zapoznaje nas ze swoimi letnimi propozycjami

Po kilku miesiącach wyczekiwań wreszcie mamy dla Was pełen podgląd na letnią kolekcję Nike ACG. W dalszej części wpisu znajdziesz lookbook z nadchodzącymi propozycjami.

Projektanci pracujący dla linii ACG (All Conditions Gear) byli przez ostatnie miesiące zaangażowani w projektowanie stylowego i trwałego sprzętu do użytku na świeżym powietrzu. Dzięki wszechstronnym elementom inspirowanym surowym krajobrazem Spirit Lake w stanie Waszyngton, kolekcja pomaga sportowcom odnaleźć ich własną przygodę.

Jedno jest pewne, jeśli chodzi o outdoor to nie ma jednego sprawdzonego podręcznika. Różne lokalizacje geograficzne na całym świecie wymagają innego sprzętu. Podobnie nie ma podręcznika określającego Twoje podejście, które przyjmujesz w swojej przygodnie poza miastem.

Letnia kolekcja ACG, obejmująca szeroką gamę odzieży i obuwia, została zaprojektowana, aby zaopatrzyć Cię w fajny, oddychający sprzęt, który pozwoli Ci wyruszyć na przygodę w dowolny sposób.

Kluczowe elementy kolekcji to spodenki cargo w kolorze khaki, spodnie trailowe, izolowana kurtka nadająca się do spakowania, nowe buty Nike ACG Lowcate i oczywiście kilka koszulek z grafiką.

Trzy cechy, które są ważne w gorące letnie miesiące: oddychalność, swoboda ruchu i użyteczność.

Przez projektowanie z myślą o wszelkiego rodzaju warunkach letnich, Nike ACG ma na celu usuwanie barier dla tych, którzy chcą wyjść na zewnątrz. Outdoor nie musi być tak trudno dostępny. Nie musi też wyglądać w określony sposób. Przemyślana funkcja kolekcji sezonowej pomaga każdemu wybrać własną letnią przygodę.

Kolekcja Nike ACG ukaże się 28 maja w całej Ameryce Północnej i Europie w sklepie pod tym linkiem.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: