- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSportswearLookbook z zimową kolekcją Nike ACG na 2018 rok

Lookbook z zimową kolekcją Nike ACG na 2018 rok

To już kolejny sezon, podczas którego na sklepowych półkach ląduje nowa kolekcja Nike ACG. Dziś mamy dla Was nowy lookbook ze świeżą zimową kolekcją na 2018 rok.

Na załączonych poniżej fotografiach utrzymanych w mocno kolorowym klimacie zobaczycie najnowsze propozycje na nadchodzące tygodnie. Mamy tu na myśli ciepłe polary (zarówno bluzy jak i spodnie), a także anorak z niezliczoną ilością kieszeni i klasycznym brandingiem na piersi. Dochodzi do tego nylonowa torba i plecak, które ochronią twój sprzęt podczas wypadów poza miasto. W ofercie znajdą się również longsleeve’y oraz koszulki na krótki rękaw z humorystycznymi i kolorowymi grafikami oraz rysunkami utrzymanymi w trekkingowym klimacie. Większość z wymienionych tu propozycji pojawi się w kilku wariantach kolorystycznych, więc każdy powinien dobrać coś pod siebie.

Zerknijcie na załączone poniżej fotografie i jeśli coś wpadnie w oko to szykujcie się na premierę w internetowym sklepie Nike ACG, która przypada na 16 listopada.

kolekcja nike acg-3 kolekcja nike acg-4 kolekcja nike acg-2 kolekcja nike acg-5 kolekcja nike acg-6 kolekcja nike acg-7 kolekcja nike acg-8

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: