- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSportswearNike prezentuje kolekcję "City Exploration"

Nike prezentuje kolekcję „City Exploration”

W tym wpisie zapoznamy Cię z najnowszą kolekcją zatytułowaną „City Exploration”, za przygotowanie której odpowiadali designerzy Nike Basketball.

Rosnąca popularność Nike Basketball w późnych latach 80-tych zainspirowała markę do stworzenia niezapomnianej dualistycznej identyfikacji: jedna powstała wokół siły i mocy, druga wokół prędkości i lotu. To drugie zestawienie dało początek kurtce Flight Jacket, która w ciągu następnej dekady pomogła odzwierciedlić nowe poczucie stylu zarówno na boisku, jak i poza nim. Kolekcja City Exploration bierze na warsztat wspomnianą kurtkę i serwuje ją z perspektywy miasta, a konkretnie Chicago i Atlanty.

Wspomniana kurtka ma kolory inspirowane flagą Chicago. Kolejnym dodatkiem do kolekcji, również zaktualizowanym i zaprojektowanym na wzór wspomnianych miast, są krótkie spodenki do koszykówki, wykonane z lekkiej dzianiny z odważnymi wykończeniami. Uzupełnieniem kolekcji zdają się być t-shirty, a także bluzy, czapki oraz torby.

Prezentowana na poniższych fotografiach kolekcja Nike Basketball „City Exploration” pojawi się w sprzedaży w ich sklepie online już w lutym bieżącego roku.

lookbook Nike Basketball City Exploration 1 lookbook Nike Basketball City Exploration 2 lookbook Nike Basketball City Exploration 3 lookbook Nike Basketball City Exploration 4 lookbook Nike Basketball City Exploration 5 lookbook Nike Basketball City Exploration 6

 

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: