- Reklama -NIkeNIke

Nike i Jun Takahashi przedstawiają wiosenną kolekcję Gyakusou na 2019 rok

To już dziesięć lat od kiedy Jun Takahashi, twórca marki Undercover współpracuje z marką Nike Running. W zbliżającym się sezonie wiosennym nie będzie inaczej i obie strony ponownie serwują nam świeżą kolekcję spod szyldu Gyakusou.

Jun Takahashi wraz ekipą Nike prezentują właśnie swoją najnowszą ofertę, z którą możecie się zapoznać dzięki załączonym poniżej fotografiom. Pośród nowości znajdziecie pozycje, które dzięki swojej konstrukcji można swobodnie zapakować i zamienić w mały pakunek oraz te, które zostały zaprojektowane w ramach inżynierii map ciała.

Na przykład kurtka typu Transform Jacket rozpina się z przodu i można ją swobodnie spakować w jedną z jej kieszeni. Kurtka posiada lekką tkaną zewnętrzną warstwę, która chroni biegaczy przed wiatrem i deszczem, a miękka baza Dri-Fit odprowadza pot. Ponadto lekka kurtka wykorzystuje mapy temperatury skóry, dzięki czemu precyzyjnie rozmieszczone wycinane laserem otwory zwiększają przewiewność.

Co więcej, nowe męskie i damskie spodenki Nike Gyakusou są wykonane z nowo wynalezionej dzianiny, dzięki której nie tylko udało się zredukować szwy, ale również zapewnia ukierunkowaną kompresję na bardziej wrażliwe obszary.

Oprócz odzieży Nike i Jun Takahashi prezentują również buty Nike Vaporfly 4% i Pegasus Turbo w ziemistych kolorystykach. Te pierwsze wyjdą w jednej wersji kolorystyczne, natomiast drugie pojawią się w dwóch wariantach.

Celowo włączam ziemiste kolory. Ważne jest połączenie mojej estetyki z funkcjonalnością Nike – wyjaśnia Jun Takahashi.

Premiera kolekcji Jun Takahashi x Nike Gyakusou pojawi się w sklepie pod tym linkiem już 28 lutego, w sam raz na otwarcie sezonu biegowego.

Jun Takahashi x Nike Gyakusou 1 Jun Takahashi x Nike Gyakusou 2 Jun Takahashi x Nike Gyakusou 3 Jun Takahashi x Nike Gyakusou 4 Jun Takahashi x Nike Gyakusou 5 Jun Takahashi x Nike Gyakusou 6 Jun Takahashi x Nike Gyakusou 7 Jun Takahashi x Nike Gyakusou 8 Jun Takahashi x Nike Gyakusou 9

Gyakusou-x-Nike-Vaporfly-4-AV7998-600-Release-Date-1 Gyakusou-x-Nike-Vaporfly-4-AV7998-600-Release-Date Gyakusou-Nike-Pegasus-Turbo-BQ0579-300-Release-Date-1 Gyakusou-Nike-Pegasus-Turbo-BQ0579-300-Release-Date Gyakusou-Nike-Pegasus-Turbo-BQ0579-700-Release-Date-1 Gyakusou-Nike-Pegasus-Turbo-BQ0579-700-Release-Date

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NIkeNIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: