NikeLab prezentuje właśnie czwartą już odsłonę i sezon odzieży spod znaku ACG (All Condition Gear). Możecie zapoznać się z nią na poniżej załączonych fotografiach.

Projektanci z Oregonu traktują miasto jako różnorodny krajobraz, w którym mamy różnorodne mikroklimaty czy aktywności. W jednej chwili poruszasz się po ulicy w deszczu lub śniegu przy niskiej temperaturze, by chwilę później zejść do metra czy wsiąść do ciepłego i zatłoczonego autobusu. Dlatego na takie właśnie okazje potrzebujesz odpowiedniej odzieży, takiej przy której estetyka spotyka się z funkcjonalnością.

W kolekcji flagowym produktem jest kurtka NikeLab ACG 2-in-1 Long Bomber Jacket, którą można nosić na paskach jak plecak, gdy z zewnątrz wchodzimy do cieplejszych pomieszczeń. Ciuchy mają odpowiednio umieszczone kieszenie, w strategicznych i funkcjonalnych miejscach, mowa tu o kieszeniach na telefony, słuchawki czy butelkę z wodą. Co do materiałów i spraw technicznych to designerzy skorzystali z: Gore-Tex®, Nike Tech Fleece oraz Nike Dri-FIT Wool.

Premiera 3 grudnia w sklepie NikeLab.

Lookbook NikeLab ACG (Zima 2015)-5 Lookbook NikeLab ACG (Zima 2015)-1 Lookbook NikeLab ACG (Zima 2015)-2 Lookbook NikeLab ACG (Zima 2015)-3 Lookbook NikeLab ACG (Zima 2015)-4

 

Reklama
air jordan