Przy tegorocznej kolekcji NikeLab ACG designerzy amerykańskiego giganta postawili sobie trzy cele, które chcieli wdrożyć w pierwszej kolejności. Chodziło o komfort, wszechstronność oraz ochrona przed niepogodą, to wszystko połączono z bezszwowymi konstrukcjami.

Projektanci skorzystali z outdoorowego dziedzictwa i dopełnili to funkcjonalnością, która sprawdza się w codziennym miejskim życiu. Doszły większe kołnierze oraz regulowane kaptury, a także grube kieszenie i kieszenie na urządzenia przenośne, zamki pod pachami i odpinana podszewka, te elementy stanowią kwintesencję ubrań na każde warunki. Ciekawym rozwiązaniem są również pasy, które pozwalają nosić kurtkę jak plecak, kiedy jej nie potrzebujemy. Do tego dołożono wygodne spodnie z odpowiednio wyprofilowanymi kieszeniami. Kolekcję zamykają buty Nike ACG Zoom Tallac wykonane częściowo z Flyknitu i uzbrojone w odpowiednią podeszwę przystosowaną do zimowych warunków.

Widoczna tu kolekcja odzieży i butów NikeLab ACG zacznie pojawiać się w sklepach już 1 grudnia. W Polsce dostaniecie ją w oficjalnym sklepie NikeLab oraz warszawskim sklepie CL20 Lab.

https://www.youtube.com/watch?v=z4X8QOP7Aa4

Lookbook NikeLab ACG (Zima 2016)-1 Lookbook NikeLab ACG (Zima 2016)-2 Lookbook NikeLab ACG (Zima 2016)-3 Lookbook NikeLab ACG (Zima 2016)-4 Lookbook NikeLab ACG (Zima 2016)-5 Lookbook NikeLab ACG (Zima 2016)-6 Lookbook NikeLab ACG (Zima 2016)-7 Lookbook NikeLab ACG (Zima 2016)-8 Lookbook NikeLab ACG (Zima 2016)-9

Reklama
air jordan