Ostatnio mieliśmy okazję napisać news o najnowszej kolekcji polskiej firmy Unleashed. Jak się okazuje nie powiedziała ona jeszcze ostatniego słowa w tym roku, bowiem dzisiaj mamy dla Was świeży, niewielki zestaw, który powstał dzięki współpracy z NNJL.

NNJL, czyli Niebo Nie Jest Limitem to projekt polskiego rapera, który na naszej rodzimej scenie działa pod ksywą Gedz. Natomiast przechodząc do najważniejszej części, czyli asortymentu to znajdziemy tutaj obecnie dwie kurtki typu parka. Do wyboru mamy wariant biały i czarny. Oba produkty wyposażone są w odblaskowe nadruki i materiały techniczne (szmerglowany mikropoliester z powłoką poliuretanową). Oczywiście kurtki są wodoodporne, wiatroodporne i bardzo ciepłe, gdyż użyto pikowanej podszewki 120g i materiału wierzchniego 110g.

Warto również dodać, że kolaboracja obecnie dotyczy tylko tych dwóch ciuchów, ale na dniach pojawią się zimowe dodatki i jeszcze kilka innych rzeczy. Całość okraszono lookbookiem autorstwa Wojciecha Koziara a w rolę modela wcielił się wyżej wspomniany raper Gedz.

Jeśli opisywane tutaj nakrycia wierzchnie przypadły Wam do gustu to odwiedźcie oficjalną stronę internetową NNJL i Unleashed. Szczególnie na tej drugiej znajdziecie jeszcze trzy inne, autorstwa wyłącznie Unleashed.

nnjl-unlshd-baner-1-2dsc_7588 dsc_7602 dsc_7638 dsc_7652 dsc_7716 dsc_7804 nnjl-unlshd-baner-2-2

Reklama
air jordan