- REKLAMA -nike wyprzedaznike wyprzedaz

NOAH przedstawia kolekcję Cross Country zahaczającą o bieganie

Brendon Babenzien, założyciel marki NOAH, jest nie tylko miłośnikiem wody, ale również biegania. W minionych sezonach widzieliśmy już kilka ich biegowych kolekcji, a dziś mamy przyjemności przedstawić kontynuację tej tematyki.

Na potrzeby prezentacji kolekcji kolekcji Cross Country nowojorska marka spotkała się z Maxwellem Thompsonem, aby przebiec się ulicami miasta i ścieżkami przecinającymi Central Park. Długoletni biegacz długodystansowy jest zwolennikiem noszenia tego, co wydaje się naprawdę funkcjonalne do codziennych biegów, gdy pogoda zaczyna się ochładzać. Na spotkaniu chcieli poznać jego podejście do tego, co ma sens dla równowagi „życia biegowego”.

„Ubrania były zawsze do biegania i te po bieganiu – a przynajmniej tak zawsze były opracowywane i sprzedawane. Zakładasz je do biegania i treningu, potem przebierasz się i kontynuujesz swój dzień. Nigdy tego nie lubiłem. Moje ulubione dni to te, które zaczynają się od biegania i prowadzą bezpośrednio do bujania się po mieście chociażby na kawę, spotkania z przyjaciółmi, może załatwienie sprawunków i spędzenie czasu w parku. Dla mnie i większości biegaczy, których znam, bieganie jest tak integralną częścią ich życia, że ​​oddzielanie tego co noszą i gdzie, nigdy nie miału sensu.

Większość ubrań treningowych jest tworzona z myślą o optymalizacji wydajności samego biegu – ale dlaczego? Ilu biegaczy potrzebuje hiperkonkretnych szczegółów dotyczących wyników w swoich spodenkach podczas porannych wtorkowych kilometrów lub do sobotniego biegu średniodystansowego? Nawet profesjonalni sportowcy nie ćwiczą z nadmierną precyzją 7 dni w tygodniu.

Myślę, że każdy powinien rzucić sobie wyzwanie, aby zmienić sposób interakcji z ubraniami treningowymi. Spróbuj biegać we flaneli, którą założyłaś wczoraj na kolację, w ulubionej koszulce w stylu vintage, w skróconych spodniach dresowych, które założysz na kawę lub w lekkim wełnianym swetrze, który założysz do pracy. Zmieni się Twój związek ze sportem w Twoim życiu. Moim zdaniem zbytnie podkreślanie osiągów w stroju do biegania utrudnia wyzwalający akt, jakim jest pozwalanie nogom zabrania Cię w dowolne miejsce. Ubrania są przeznaczone do noszenia – szczególnie nasze. I zaufaj mi – przebiegłem więcej niż jeden ultramaraton w zwykłych spodenkach – więc poradzą sobie i ze zwykłym biegiem”.

Nowojorski brand NOAH przedstawia zatem kolekcję NOAH Cross Country, która obejmuje sweter, polówkę na długi rękaw, a także sztruksowe szorty. Dochodzi do nich bluza, jak również koszula i marynarka. Kropką nad i wydają się być czapka z daszkiem i wełniana z pomponem.

Nowości znajdziecie w ich sklepie online, ale najpierw sprawdźcie poniższa galerię zdjęć.

- REKLAMA -yeezy bost 700yeezy bost 700

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: