- Reklama -NIke Air MaxNIke Air Max

NOAH przedstawia drugi drop swojej jesienno zimowej kolekcji

Brendon Babenzien i jego NOAH w połowie sierpnia zaprezentowali nam serię fotografii i lookbook ze swoją jesienno zimową kolekcją. Okazuje się, że był to jedynie wstęp, a dziś możemy Wam zapoznać z drugim dropem.

Ponownie otrzymujemy kilkanaście fotografii podzielonych na dwie części. Pierwsza z tłem w kolorze brązowym i zbliżeniami na produkty, a druga prezentująca całe fity jedynie na białym tle.

Pośród nowości znajdziemy mnóstwo propozycji z typowo jesiennych materiałów, jak twill, sztruks, wełna czy flanela. Mówimy tu o lekkich kurtkach, swetrach, jak również spodniach i marynarkach. Zestawiono je idealnie ze zwykłymi t-shirtami i bluzami tworząc czasami zaskakujące fity. Paleta barw, po której się poruszano obejmuje raczej ciemniejsze kolory jak granat, bordo, zgniła zieleń i szarości.

Kolekcję uzupełniono o dodatki i akcesoria, którymi możemy śmiało zestawiać z proponowaną odzieżą. Znajdziecie tu między innymi czapki bucket hat, wełniane zimówki czy berety, a także torby codziennego użytku.

Świeża partia propozycji NOAH będzie się pojawiać w ciagu najbliższych dni w ich sklepie online. Zanim się tam wybierzecie to sprawdźcie dołączoną galerię zdjęć.

- Reklama -NIke Black FridayNIke Black Friday

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: