- Reklama -Nike WyprzedazNike Wyprzedaz

Duet NOAH x adidas przedstawia kolejną kolekcję zahaczającą o bieganie

Nowojorski streetwearowy brand NOAH kontynuuje swoją kolaboracyjną przygodę z marką adidas, którą zapoczątkowali wspólnie kilka dobrych sezonów temu. W sezonie jesiennym bieżącego roku cementują swoją przyjaźń świeżą kolekcją obuwia, odzieży i akcesoriów, która stylistyką zahacza o bieganie.

Tematyka przedsięwzięcia pochodzi od współzałożyciela Noah, Brendona Babenziena, dla którego bieganie jest osobistą pasją. Kolekcja jest zaprojektowana z myślą o bardziej swobodnych biegach lub spokojnych chwilach, które wymagają komfortu odzieży sportowej. A jeśli szukasz odpoczynku od neonów i krzykliwych rozwiązań, które definiują większość współczesnych strojów sportowych, to ta kapsuła jest czymś dla Ciebie.

Najważniejszymi elementami tego przedsięwzięcia są dwie zupełnie nowe sylwetki butów. Zobaczycie je na dołączonych poniżej zdjęciach.

Pierwszy model nazwany Noah Lab Race to nowe spojrzenie na wysoce funkcjonalną sylwetkę. But ma siateczkową cholewkę z zamszowymi akcentami i jest dostępny w tonalnej brązowej kolorystyce. Obok nich pojawi się wariant z białą bazą oraz żółtymi i zielonymi akcentami.

Brązowa kolorystyka pojawia się również w drugim modelu – Noah Vintage Runner, który ma cholewkę opartą na klasycznej sylwetce biegówek z lat 70-tych lub 80-tych XX wieku. Oprócz brązowego wariantu ta sylwetka pojawi się również w zielono-żółtej kolorystyce.

lookbook Noah x adidas fw21 1

lookbook Noah x adidas fw21 6

Ucieleśnieniem zamiłowania Noah do produkcji ubrań z nieoczekiwanych materiałów jest zielony sztruksowy zestaw bluzy dresowej i szortów, które podkreślają sportowy charakter projektu. Szary golf z trzema paskami wzdłuż rękawów łączy sportowy i bardziej formalny wygląd. Natomiast klasyczny dres Adidas Beckenbauer wygląda jak skarb znaleziony podczas kopania w sklepie z odzieżą vintage.

Obok wspomnianych pozycji w sprzedaży pojawią się jeszcze koszulki oraz bluzy obandowane lotoypami obu marek, oczywiście wszystko w nowych kolorystykach. Dopełnieniem kolekcji jest granatowa czapka i trójpak skarpetek oraz akcesoria.

Najnowsza kolaboracyjna kolekcja Noah x Adidas ma mieć swoją premierę w przyszły czwartek, 18 listopada. Nowości kupicie za pośrednictwem strony internetowej Noah i ich sklepów stacjonarnych. Będziesz także mógł je zdobyć za pośrednictwem aplikacji adidas Confirmed.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike WyprzedazNike Wyprzedaz

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: