- Reklama -NikeNike

Duet Noah x Barbour przedstawia nową kolekcję na tegoroczną jesień i zimę

Przyjaźń na linii Noah x Barbour trwa już kilka lat, a dzisiaj prezentowana wspólna kolekcja tylko cementuje ich znajomość. Przed Wami zestaw fotografii prezentujących kluczowe elementy kolaboracyjnej kolekcji na nadchodzące jesienno zimowe tygodnie.

Podczas outdoorowego szaleństwa w latach 60-tych na północnym wschodzie Stanów Zjednoczonych wprowadzono nową tkaninę techniczną: tkaninę 60/40. Nazwa pochodzi od zawartości włókien – 60% bawełna / 40% nylon. Pierwotnie używana do produkcji górskich parek, tkanina stała się szalenie popularna niemal natychmiast, zdobywając uznanie wśród miłośników wspinaczki i tym podobnych.

Od tego czasu nastąpił niesamowity rozwój w świecie tekstyliów outdoorowych wykorzystujących nowe materiały, procesy i technologie, które wychodzą co sezon. Ale chodzi o to, że sprzęt 60/40 nadal działa i oddaje bardzo znajome uczucie podczas noszenia. Mając okazję do ponownej współpracy z Barbour, Noah chciało wprowadzić odrobinę tego uczucia w prawdziwie brytyjską kurtkę.

Oprócz ośmiu kolorów kurtki Bedale 60/40, oferują również tradycyjne Bedale z woskowanej bawełny. W tym sezonie wybrali wzór kamuflażu i dołożyli podpinkę zapinaną na zamek.

Wszystkiemu możecie przyjrzeć się na poniżej dołączonych fotografiach, na których zobaczycie grupę znajomych, którzy wybrali się na ryby i kajaki.

Premiera kolekcji Noah x Barbour odbędzie się już 10 listopada w ich sklepie online.

Lookbook Noah x Barbour Fall Winter 2022 0

Lookbook Noah x Barbour Fall Winter 2022 00

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: