- Reklama -NIkeNIke

Noah NYC wydaje wspólną kolekcję z Barbour

Brytyjska marka Barbour w ostatnim czasie upodobała sobie streetwearowe kolaboracje. W połowie roku widzieliśmy ich wspólny projekt z Supreme, a całkiem niedawno pisaliśmy o współpracy z Norse Projects. Jak się teraz okazuje, to nie były jedyne takie przedsięwzięcia przewidziane na ten rok. Przed Wami zestaw fotografii, który zapozna Was z kolekcją zaprojektowaną razem z Noah NYC.

Jeśli chodzi o jakość wykonania i materiały to brytyjski brand od zawsze znajdował się w czołówce. Kurtki Barbour bardzo często przechodzą z rąk do rąk i służą nowym nabywcom równie dobrze jak kurtka świeżo ściągnięta ze sklepowego wieszaka. To chyba odpowiedni wyznacznik dobrej jakości.

Wytrzymała odzież wierzchnia to idealna ochrona na nadchodzący sezon zimowy, a kolaboracja z nowojorskim brandem przynosi nam jedną z kurtek i to w dwóch wersjach kolorystycznych. Oprócz tego będziemy mogli zakupić bluzę z kapturem, czapkę z daszkiem i buckethat, jak również trzy wzory t-shirtów. Mało tego, w ofercie wspomnianej dwójki znalazły się także torby treningowe.

Premiera kolekcji Noah x Barbour „Who cares if it rains” ustawiona jest na 24 września bieżącego roku. Nowości widoczne na załączonych poniżej fotografiach zgarniecie z ich sklepu online.

lookbook Noah x Barbour Who cares if it rains 1 lookbook Noah x Barbour Who cares if it rains 2 lookbook Noah x Barbour Who cares if it rains 3 lookbook Noah x Barbour Who cares if it rains 4 lookbook Noah x Barbour Who cares if it rains 5 lookbook Noah x Barbour Who cares if it rains 6

 

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NIkeNIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: