- Reklama -NikeNike

NOAH oraz GUBI wydają wspólną kolekcję odzieży i fotele

Noah przedstawia pierwszą kolekcję mebli obejmującą specjalną edycję kultowego krzesła Gubi, a także ekskluzywną ofertę odzieży i akcesoriów.

Woda zawsze była ważnym elementem stylu życia marki Noah, więc naturalnie znalazła swoje miejsce w nowym przedsięwzięciu. Tam, gdzie ich wizja wybrzeża jest kształtowana przez wschodnie wybrzeże Ameryki, marka mebli i wyposażenia wnętrz GUBI ma swoje korzenie w nabrzeżu w Kopenhadze – i znajduje to odzwierciedlenie w rybie zdobiącej logo tej marki.

Ich współpraca obejmuje dwuczęściowy zestaw obejmujący linię letniej odzieży i akcesoriów oraz specjalną edycję krzesła MR01 Outdoor Lounge Chair autorstwa Mathiasa Steena Rasmussena – stworzonego specjalnie dla Noah z drewna iroko idealnego do użytku na zewnątrz. Dodatkowo wybrano cztery nowe kolory liny — wykonanej z wysokowydajnego, wodoodpornego poliestru używanego w żeglarstwie — w kolorze żółtym, niebieskim, granatowym i szarym.

Aby uzupełnić wspomniane krzesła, obie strony stworzyły pięcioczęściową kolekcję – która wizualnie nawiązuje do liny i daje poczucie bliskości morza – składającą się z ręcznika plażowego, wodoodpornego 5-panelowej czapki, szortów kąpielowych, a także torby na ramię i swetra. Akcesoria zdobi nowy wyraz rybnego logo GUBI w tęczowej kolorystyce opracowanej wyłącznie na potrzeby tej współpracy.

Premiera kolekcji NOAH x GUBI odbędzie się 13 czerwca w ich sklepie online.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: