- Reklama -NikeNike

Poznajcie bliżej kolaboracyjną kolekcję NOAH x Lavenham

Na ekranach Waszych urządzeń widzicie właśnie efekty współpracy na linii NOAH x Lavenham. Poznajcie bliżej ich wspólną kolekcję.

Pikowanych kurtek jest wiele, ale Lavenham jest tylko jedna. Wynalezienie koła na nowo nie zawsze polega na jeździe szybciej. Fraza jest dość osobliwa, ale odpowiednia, jeśli chodzi o mówienie o projektowaniu odzieży, zwłaszcza odzieży męskiej. Podczas pracy ze sprawdzonymi tkaninami i tradycyjnymi markami wyzwaniem nie jest nadanie im nowoczesnego wyglądu, ale przede wszystkim przypomnienie ludziom, co czyni je wspaniałymi.

Założona w 1969 roku przez panią Elliott, firma Lavenham wzięła swoją nazwę od wioski Suffolk, w której została założona. To ona wyprodukowała pierwszą na świecie pikowaną nylonową derkę dla koni, a od początku jej wyściółka została wykonana w 65% z włókien pochodzących z recyklingu.

Jeśli chodzi o brytyjską odzież wierzchnią, marka jest świadectwem tego, że konkretne produkty robi się bardzo dobrze, przez bardzo długi czas. Pikowane kurtki i kamizelki Lavenham to rodzaj odzieży, który pozostał stosunkowo niezmieniony od jej powstania, ale nadal pozostaje aktualny. Można podziwiać ich zaangażowanie w przedłużanie brytyjskiego przemysłu wytwórczego w czasach, gdy korporacje nastawione na zysk nie wahają się przenieść produkcji gdzie indziej, aby uzyskać większą marżę.

Istnieje wiele marek, które mogą produkować pikowane kurtki, ale Lavenham tworzy ich kwintesencję i dla NOAH było ważne, aby współpracować z nimi nad nowymi wersjami ich charakterystycznej odzieży.

Wybór padł na Denham, oryginalnie zaprojektowane do jazdy konnej – ale to także rodzaj odzieży, którą eleganckie kobiety noszą w sklepie spożywczym z butami do jazdy konnej – i połączyli to z dżinsem z kontrastowymi szwami, wzorując się na kurtkach roboczych z lat 90. Zinterpretowali również pikowaną bluzę z okrągłym dekoltem, łącząc elementy z amerykańskiej odzieży sportowej z lat 80-tych z ozdobnymi torbami, które kiedyś były powszechne we Francji i Anglii.

Premiera wspólnej kolekcji NOAH x Lavenham odbędzie się w ich sklepie online już w czwartek, to jest 9 marca 2023r.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: