- Reklama -NikeNike

NOAH wydaje kolekcję, której bohaterem jest Popeye

Ten wpis przybliży Wam najnowszą (dość nietypową) kolekcję nowojorskiej marki NOAH. Chodzi o fakt, że jej bohaterem jest… Popeye Marynarz, czyli bohater dawnych kreskówek.

Zaraz zapewne zapytacie – co ma Popeye do streetwearowej marki?! Brendon Babenzien, założyciel brandu, od zawsze lubował się w marynistycznych klimatach i stylistyce, wiec połączenie z bohaterem kreskówek, który jest marynarzem jest chyba oczywiste. Brendon i jego cała ekipa podzielają również wartości wspomnianego marynarza, które były przedstawiane w poszczególnych odcinkach tej kultowej kreskówki.

Przechodząc już do samej kolekcji to obejmuje ona zarówno odzież, jak i rozmaite akcesoria. Na sklepowych półkach pojawią się bluzy z grafiką Popeye’a na przodzie oraz longsleeve’y w paski z miniaturką na lewej piersi. Na zimniejsze dni zaprojektowano robocze kurtki Barbour z grafiką na plecach. To jeszcze nie koniec, ponieważ będziemy mogli zakupić jeszcze spodnie oraz zestaw t-shirtów.

Dochodzą do tego czapki z daszkiem w kilku wersjach kolorystycznych, a także ręcznik i poduszka, scyzoryk i kadzielnica w kształcie Popeye’a.

Premiera kolekcji NOAH x Popeye pojawi się w ich sklepie online już 24 marca. Do tego czasu zapoznajcie się z poniższą galerią zdjęć.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: