- Reklama -NikeNike

nonnative zaprezentowało swoją kolekcję EAST na tegoroczne lato

Prezentowana poniżej letnia kolekcja EAST podąża śladami zimowo-wiosennego zestawu, który został wydany przez japońską markę nonnative kilka miesięcy temu.

Kolekcja EAST, oznaczona numerem 42, stanowi ostatnią odsłonę serii, która rozpoczęła swoją podróż od kolekcji SOUTH o numerze 39. Czerpie ona inspirację z nowoczesnego, miejskiego otoczenia Nowego Jorku, gdzie wśród wieżowców i asfaltu można zobaczyć tętniącą życiem kulturę i energię.

Projektanci postawili na paletę kolorów obejmującą szarości, granaty i czerń, które urozmaiciły nowe zestawy t-shirtów, elementy skrojone i uszyte przez markę, a także spodnie, szorty i akcesoria.

Do ich produkcji zastosowano wysoce oddychające tkaniny, aby zwalczyć letnie upały. Dla zapewnienia wygody wykorzystano wysokiej jakości przędze oraz wydajne tkaniny techniczne, wykończone czystymi liniami w nowoczesnej i minimalistycznej estetyce.

Zapoznajcie się zatem z poniższą galerią zdjęć, a jeśli wpadnie Wam coś w oko z nowej kolekcji nonnative, to szukajcie tego w sklepie coverchord.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: