- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylStreetwearKalifornijski brand Noon Goons zapoznaje nas z jesienno zimową kolekcją na 2019...

Kalifornijski brand Noon Goons zapoznaje nas z jesienno zimową kolekcją na 2019 rok

Jeśli chcecie poczuć kalifornijski streetwear to koniecznie musicie zapoznać się marką Noon Goons z Los Angeles, a teraz nadarza się ku temu znakomita okazja dzięki publikacji ich najnowszego lookbooka z kolekcją na tegoroczną jesień i zimę.

Bohater tego wpisu to stosunkowo młody brand, ale niech Was to nie zmyli, ponieważ stoją za nim największe tuzy streetwearowego świata z zachodniego wybrzeża. Jej założycielem jest Kurt Narmore, a za projekty odpowiada nie kto inny jak sam Rick Klotz, czyli założyciel legendarnej streetwearowej marki Freshjive. Ciekawostką przy tej marce jest fakt, że większość rzeczy produkowana jest tam na miejscu, w Los Angeles.

W najnowszej kolekcji zestawiono ze sobą winylowe kurtki i futerkowe topy z luźnymi jeansowymi spodniami łącząc tym samym wiele subkulturowych wpływów Południowej Kalifornii w jedną spójną całość. Z racji powrotu popularności zwierzęcych motywów wyróżniającymi się elementami kolekcji jest kardigan ze wzorem zebry czy kurtka w lamparcie cętki. A to tylko wycinek nowej kolekcji, z którą możecie się zapoznać dzięki załączonym poniżej fotografiom. Oczywiście spora część kolekcji wychodzi w kilku wariantach kolorystycznych, wiec każdy wybierze coś dla siebie.

Jeśli jesteście zainteresowani kupnem czegoś od Noon Goons to obadajcie już teraz ich sklep online, który zatowarował się pierwszym dropem jesienno zimowej kolekcji.

lookbook noon goons fw19 1 lookbook noon goons fw19 2 lookbook noon goons fw19 3 lookbook noon goons fw19 4 lookbook noon goons fw19 5 lookbook noon goons fw19 6 lookbook noon goons fw19 7 lookbook noon goons fw19 8 lookbook noon goons fw19 9 lookbook noon goons fw19 10 lookbook noon goons fw19 11 lookbook noon goons fw19 12 lookbook noon goons fw19 13 lookbook noon goons fw19 14 lookbook noon goons fw19 15

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: