- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylStreetwearLookbook Noon Goons z ich kolekcją na wiosnę i lato 2019

Lookbook Noon Goons z ich kolekcją na wiosnę i lato 2019

Przenosimy się do słonecznej Kalifornii, gdzie tamtejszy brand Noon Goons wyprzedza odrobinę sezony i prezentuje już nowości na przyszłoroczną wiosnę i lato. Robi to poprzez załączone w tym wpisie video oraz zdjęcia.

Ekipa tej streetwearowej marki szykuje na zbliżające się sezony między innymi lekkie kurtki, spodnie, jak również koszule, bluzy z kapturem i rzecz jasna t-shirty. To co wyróżnia się w tej kolekcji to przerozmiarowane w górę pozycje i luźniejsze kroje oraz zastosowane wzory. Mowa tu chociażby o kracie, kwiatach czy zwierzęcych motywach.

W ramach ciekawostki dodamy, że brand pochodzący z Los Angeles zaprosił do współpracy hip hopowego fotografa Mike Millera, a efekty jego pracy możecie podziwiać poniżej.

Premiera kolekcji Noon Goons odbyła się 3 listopada, więc już od teraz możecie coś powinąć dla siebie w ich sklepie online.

https://www.youtube.com/watch?v=2d7LoZa6sOs

Lookbook Noon Goons SS19 1 Lookbook Noon Goons SS19 2 Lookbook Noon Goons SS19 3 Lookbook Noon Goons SS19 4 Lookbook Noon Goons SS19 5 Lookbook Noon Goons SS19 6 Lookbook Noon Goons SS19 7 Lookbook Noon Goons SS19 8

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: