- Reklama -Nike Air MaxNike Air Max

Przedstawiamy nową kolekcję Norse Projects ARKTISK

Przedstawiamy Norse Projects ARKTISK, nowy system na wszystkie warunki od duńskiej marki. Poniżej znajdziecie zdjęcia z ich kampanii promocyjnej.

Arktisk to z duńskiego 'arktyczny’. Projekt został zbudowany do eksploracji każdego krajobrazu. Zapewnia pionierom pewność pokonania wszelkich przeszkód i jest zrodzony z chęci innowacji i dostarczania rozwiązań, które podbiją każdy teren. Kolekcja jest bezkompromisowa w swojej sile i jest połączona z technologią, która jest użyteczna i skuteczna. Nowy zestaw został zaprojektowany przy zręcznym połączeniu najlepszych naturalnych i syntetycznych włókien, aby zapewnić bezkompromisową wydajność. Norse Projects ARKTISK pozostaje wierny wartościom wydajności i kunsztowi duńskiej marki.

Kolekcja posiada nowatorskie projekty oparte na ponadczasowych archetypowych referencjach o właściwościach mających na celu ochronę, izolację i termoregulację użytkownika, zapewniając poczucie bezpieczeństwa w każdych warunkach. Wszystko jest oparte i renderowane za pomocą języka projektowania przemysłowego, w którym estetyka opiera się na funkcjonalności.

Na sklepowych półkach pojawi się odzież wierzchnia, dzianiny i akcesoria. Szukajcie ich w sklepie internetowym duńskiej marki.

- Reklama -Nike Air MaxNike Air Max

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: