- Reklama -NikeNike

Oto jak Norse Projects i Milan Bastos wykorzystują GORE-TEX

Tego wiosną Norse Projects połączyło siły z kopenhaskim szefem kuchni, Milanem Bastosem, organizując wyprawę na zachodnie wybrzeże Danii. W lasach Blåbjerg Plantage, Milan zbierał czosnek niedźwiedzi, prezentując wszechstronność produktów GORE-TEX.

W dzisiejszym świecie, gdzie codzienne chwile zamieniają się w małe przygody, GORE-TEX to niezastąpiony towarzysz. Niezależnie od tego, czy jedziesz rowerem do pracy, spacerujesz po mieście, czy spontanicznie wyruszasz na zbieranie dzikich roślin w lesie, wszechstronność i niezawodność GORE-TEX daje pewność siebie. Ta technologia nie jest już zarezerwowana dla ekstremalnych warunków – GORE-TEX jest dla każdego, pozwalając cieszyć się każdym środowiskiem.

Wspomniany Milan Bastos ubrany w kurtkę Textured Twill GORE-TEX 3L Stand Collar, spodnie Alvar Gore-Tex Infinium oraz czapkę Gore-Tex Infinium, Milan pokazał, jak te elementy stają się nieodłączną częścią każdej podróży, nie odbierając uwagi od piękna natury.

Produkty GORE-TEX to gwarancja suchości i komfortu. Kurtka Textured Twill GORE-TEX 3L, wykonana z trójwarstwowego materiału, zapewnia wodoodporność i stylowy wygląd. Przeznaczona na cztery sezony, zintegrowana z kapturem i regulowanymi mankietami, to idealny wybór na każdą przygodę.

Nowości z kolekcji Norse Projects GORE-TEX szukaj u źródła, czyli w internetowym sklepie duńskiej marki.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: