- Reklama -NikeNike

OAMC wystartowało ze swoją wiosenno letnią kampanią

Luke Meier, który wcześniej zbierał doświadczenie m.in. w Supreme, powraca do nas ze swoją marką OAMC, a to za sprawą nadchodzącej kolekcji na wiosnę i lato bieżącego roku.

Luke pracując nad kolekcją na nadchodzące tygodnie starał się, aby ulepszyć poszczególne elementy zarówno pod względem materiału, jak i wyglądu. Sięgał między innymi po doskonałe tkaniny, wykończenia i technik, które miały na celu stworzenie trwałych produktów.

W kwestiach kolorów był równie oszczędny co w formie. W świeżym zestawie postawił na szarości, zielenie i róże, którym towarzyszą żywsze odcienie żółci i czerwieni, ale jak sam stwierdza:

„Drobne akcenty koloru sprawiają, że jest bardziej kolorowy niż posiadanie całości w kolorze”

Pośród nowości zobaczymy chociażby odzież wierzchnią z wieloma kieszeniami, co nawiązuje do militarnej funkcjonalności. Obok tego na zdjęciach zobaczycie jeszcze dzianiny, koszule oraz spodnie w kilku krojach.

Nowości od marki OAMC, które sprawdzicie na poniższych zdjęciach szukajcie w ich sklepie online.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: