- Reklama -Jordan 1Jordan 1

Oi Polloi ponownie łączy siły z Lyle & Scott. Oto ich wspólna kolekcja

Różnorodność propozycji, które pojawiają się na rynku i możliwość zestawiania z nich wielowarstwowych fitów sprawiają, że sezon jesienny jest naszym ulubionym okresem w roku. Pośród takich propozycji są między innymi kardigany. Wspomniany o nich, ponieważ starzy znajomi – Oi PolloiLyle & Scott przedstawiają kontynuację zeszłorocznej kolekcji.

Brytyjski sklep i szkocki producent dzianin dostarczają nam świeżą kolekcję zatytułowaną Mohair for the People Part II. Obie strony zaprojektowały na ten rok trzy rodzaje kardiganów. Pierwsze nadchodzą w wersjach z kołnierzem i zapięciem po samą szyję, drugie bazują na wzorze Argyle, a trzecie z kolei to jednolite i proste rozwiazanie. Każda z opcji będzie dostępna w dwóch wersjach kolorystycznych.

„Rudeboys od końca lat 60-tych, aż po lata 80-te i 90-te cały czas nosili tego typu swetry”, wyjaśnia współzałożyciel Oi Polloi, Steve Sanderson. „Pomyśleliśmy, że zrobimy takie i będą z moheru – sprawimy, że będzie luksusowo. Pamiętam te, które nosili te typy, wyglądając przy tym świetnie, ale były one wykonane z naprawdę taniego akrylu, tego elektryzującego. Chcieliśmy wykorzystać tą tradycyjną stylistykę i przedstawić go w lepszej wersji dzięki wysokiej jakości tkaninom, a także kilku ładnym zabójczym kolorom”.

Zatem zapoznajcie się z dołączoną galerią zdjęć, a nowości od duetu Oi Polloi x Lyle & Scott szukajcie do 10 grudnia w ich sklepie online.

- Reklama -Jordan x PSGJordan x PSG

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: