- Reklama -Wyprzedaz Nike
- Reklama -Wyprzedaz Nike
Strona głównaStylStreetwearLetnia kolekcja ONLY NY na 2021 rok w obiektywie Krisa Christiansena

Letnia kolekcja ONLY NY na 2021 rok w obiektywie Krisa Christiansena

Jeśli chodzi o Only NY to letnią kolekcję pokazywaliśmy Wam w lookbooku studyjnym i poprzez zdjęcia Xaviera Aaronsona. Dziś mamy ujęcia, za które odpowiadał Kris Christiansen.

W finalnej odsłonię letniej kolekcji znajdziemy t-shirty z różnymi grafikami, topy w postaci longsleeve’ów, a także czapki z daszkiem. Poszczególne propozycje pojawiają się w kilku wersjach kolorystycznych. Dochodzą do tego szorty na cieplejsze dni oraz zestaw akcesoriów. W nowej dostawie zalazł się również zestaw zabarwiony w technice tie-dye składający się z szortów i koszuli na krótki rękaw.

Poszczególne nowości z trzeciej dostawy letniej kolekcji Only NY pojawiły się już w ich sklepie online. Zanim się tam udacie to sprawdźcie poniższe zdjęcia.

lookbook only ny su21 Kris Christiansen 1 lookbook only ny su21 Kris Christiansen 2 lookbook only ny su21 Kris Christiansen 3 lookbook only ny su21 Kris Christiansen 4 lookbook only ny su21 Kris Christiansen 5 lookbook only ny su21 Kris Christiansen 6 lookbook only ny su21 Kris Christiansen 7 lookbook only ny su21 Kris Christiansen 8 lookbook only ny su21 Kris Christiansen 9 lookbook only ny su21 Kris Christiansen 10 lookbook only ny su21 Kris Christiansen 11

- Reklama -Wyprzedaz Nike
- Reklama -Wyprzedaz Nike
- Reklama -Wyprzedaz Nike
- Reklama -Wyprzedaz Nike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: