- Reklama -Air Jordan 1 Low Neutral Grey
Strona głównaStylStreetwearOto efekty niespodziewanej kolaboracji Our Legacy x Stussy

Oto efekty niespodziewanej kolaboracji Our Legacy x Stussy

Ten wpis pozwoli Wam się zapoznać z nadchodzącą wspólną kolekcją Our Legacy x Stussy, która już za kilka chwil wpadnie na sklepowe półki.

Dość zaskakująca współpraca z szwedzką marką może być częścią celebracji 40 lecia legendy streetwearu. Całość odbyła się po stronie submarki Our Legacy WORKSHOP – czyli linii korzystającej z odpadków poprodukcyjnych i zalegających w magazynach materiałów – która wybrała się na Zachodnie Wybrzeże Stanów by stworzyć wspólną kolekcję z marką, która poprzez hardcore’ową muzykę i skateboarding inspirowała twórców szwedzkiej marki Jockuma Hallina oraz Cristophera Nyinga.

Po dołączonych poniżej fotografiach możemy wywnioskować, że kolekcja będzie obejmowała między innymi koszulę oxford w parski, koszulki na długi rękaw, jak również na nowo przedstawione klasyczne akcesoria obu marek. Dojdą do tego jeszcze marynarki wraz ze spasowanymi spodniami i kilka innych ciekawych propozycji.

Kolekcja Our Legacy x Stussy będzie dostępna w sklepie Stockholmie od 21 sierpnia, natomiast online pojawi się kilka dni później, a dokładniej 28 sierpnia. Do tego czasu możecie na spokojnie zapoznać się z poniższą galerią zdjęć.

lookbook our legacy x stussy fa20 1 lookbook our legacy x stussy fa20 2 lookbook our legacy x stussy fa20 3 lookbook our legacy x stussy fa20 4 lookbook our legacy x stussy fa20 5 lookbook our legacy x stussy fa20 6 lookbook our legacy x stussy fa20 7 lookbook our legacy x stussy fa20 8 lookbook our legacy x stussy fa20 9

- Reklama -NIKE FLEECE
- Reklama -Air Jordan 1 Low Neutral Grey

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: