Wytwórnia October’s Very Own, należąca do kanadyjskiego rapera Drake’a to już nie tylko biznes związany z muzyką, ale też sklep czy marka odzieżowa a sam artysta dobrze wie jak podbić swoje słupki, tak by wszystko się zgadzało. Po świetne przyjętej płycie Views, czas na klimatyczny editorial, gdzie w roli głównej zobaczymy ciuchy sygnowane popularną sową oraz modeli, w których wcielili się m.in. bliski ziomeczek Westa, czyli Ian Connor a także John Ross czy Playboi Carti.

Całość osadzona jest w przeróżnych miejscach. Mamy do czynienia zarówno z typową ośką, jak i wypasionymi apartamentowcami. Do tego dochodzą terenowe oraz ekskluzywne samochody oraz piękne kobiety.

Jeśli interesujecie się poczynaniami OVO czy twórczością Drake’a to koniecznie odwiedźcie oficjalną stronę internetową October’s Very Own.

octobers-very-own-2016-summer-editorial-featuring-playboy-carti-ian-connor-and-john-ross-0 octobers-very-own-2016-summer-editorial-featuring-playboy-carti-ian-connor-and-john-ross-1 octobers-very-own-2016-summer-editorial-featuring-playboy-carti-ian-connor-and-john-ross-4 octobers-very-own-2016-summer-editorial-featuring-playboy-carti-ian-connor-and-john-ross-5 octobers-very-own-2016-summer-editorial-featuring-playboy-carti-ian-connor-and-john-ross-7 octobers-very-own-2016-summer-editorial-featuring-playboy-carti-ian-connor-and-john-ross-8 octobers-very-own-2016-summer-editorial-featuring-playboy-carti-ian-connor-and-john-ross-11 octobers-very-own-2016-summer-editorial-featuring-playboy-carti-ian-connor-and-john-ross-1012 octobers-very-own-2016-summer-editorial-featuring-playboy-carti-ian-connor-and-john-ross-12120 octobers-very-own-2016-summer-editorial-featuring-playboy-carti-ian-connor-and-john-ross-1212220

Reklama
air jordan