- Reklama -NIke WyprzedazNIke Wyprzedaz

Marka Drake’a OVO wchodzi w kolaborację z BAPE. Oto ich kolekcja

OVO, czyli October’s Very Own, za którym stoi raper Drake, wchodzi w swoją drugą kolaborację z legendą streetwearu z Japonii – BAPE.

Z ich najnowszymi projektami zapoznacie się nie tylko poprzez lookbookowe zdjęcia, które wklejamy pod tym tekstem, ale również poprzez dołączone poniżej video. Co ciekawe, w rolę modela wcielił się amerykański raper Future.

W ich wspólnej kolekcji znajdują się charakterystyczne dla obu marek produkty inspirowane sezonem jesiennym. Znajdziemy tu motywy z sową, które są charakterystyczne dla kanadyjskiej marki, a także szereg wzorów kamuflażu czy rekina reprezentujące A Bathing Ape.

Pośród nowości znajdziemy między innymi odzież wierzchnią, w tym koledżówkę w bieli i czerni, a także kurtkę i kamizelkę pokryte autorskim wzorem kamuflażu. Dochodzą do tego bluzy z kapturem, longsleeve’y oraz spasowane z nimi dresowe spodnie z paszczą rekina w kroku. Dopełnieniem kolekcji wydają się być t-shirty, czapki i kominiarki. Jeśli chodzi o akcesoria to będziemy mogli zakupić popielniczkę i bandanę.

Nowości z kolekcji OVO x BAPE znajdziecie w sklepie internetowym kanadyjskiej marki oraz w sklepie online japońskiego brandu.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NIke WyprzedazNIke Wyprzedaz

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: