- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylStreetwearPalace Skateboards zapoznaje nas ze swoją jesienną kolekcją na 2019 rok!

Palace Skateboards zapoznaje nas ze swoją jesienną kolekcją na 2019 rok!

Po pierwszej zapowiedzi, która pojawiła się kilka dni temu, brytyjski streetwearowy brand Palace Skateboards w końcu zaspokaja naszą ciekawość i prezentuje swoją jesienną kolekcję na 2019 rok.

Marka, za projektem której stoi Lev Tanju, w tym sezonie zdecydowała się postawić na ujęcia wykonane w zaciszu studyjnym, a jednym z modeli był zaprzyjaźniony z marką Lucien Clarke. My oczywiście zamieszczamy cały lookbook w dalszej części wpisu.

Pośród proponowanych pozycji znajdziemy sporo pozycji na okres przejściowy pomiędzy ciepłymi tygodniami lata a zbliżającą się zimą, więc będziemy mogli kupić lekkie kurtki, wiatrówki i cieplejsze bluzy, również te z kapturem jak i te rozpinane na zamek. Jak zwykle projekty przyjmują ironiczne podejście, szczególnie w grafice, do tego pojawiają się niepozorne nadruki, żywe kolory i ciekawe tkaniny. Asortymentowo ponownie będzie szeroko, ubierzemy się niemalże od samych stóp po czubek głowy, a do tego poszczególne pozycje pojawią się w kilku wariantach kolorystycznych.

A kiedy i gdzie kupić nowości z jesiennej kolekcji Palace Skateboards? Będą się one pojawiały w ich sklepie internetowym w cotygodniowych dropach w każdy piętek począwszy od 9 sierpnia bieżącego roku.

lookbook palace skateboards fa19 1 lookbook palace skateboards fa19 2 lookbook palace skateboards fa19 3 lookbook palace skateboards fa19 4 lookbook palace skateboards fa19 5 lookbook palace skateboards fa19 6 lookbook palace skateboards fa19 7 lookbook palace skateboards fa19 8 lookbook palace skateboards fa19 9 lookbook palace skateboards fa19 10 lookbook palace skateboards fa19 11 lookbook palace skateboards fa19 12 lookbook palace skateboards fa19 13 lookbook palace skateboards fa19 14 lookbook palace skateboards fa19 15 lookbook palace skateboards fa19 16 lookbook palace skateboards fa19 17 lookbook palace skateboards fa19 18 lookbook palace skateboards fa19 19 lookbook palace skateboards fa19 20

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: